Latest posts six columns

Distinctively exploit optimal alignments for intuitive bandwidth. Quickly coordinate e-business applications through revolutionary catalysts for change. Seamlessly underwhelm optimal testing procedures whereas bricks-and-clicks processes.
Vidalı Kompresör Özellikleri
Vidalı Kompresör Özellikleri
Uygun fiyatla yüksek kalite, kompak tasarım, az yer kaplaması, sese karşı yalıtılmış kaporta, yüksek ısı kazanımı, kolay, çabuk montaj…
Read more
Vidalı kompresör nedir?
Vidalı kompresör, havayı sıkıştırmak için birbirine karşılıklı olarak dönen vidaları kullanan bir tür kompresördür. İki veya daha fazla vida, içindeki hava hacmini sıkıştırırken döner. Vidalı kompresörler, özellikle endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır ve genellikle büyük hacimlerde hava sıkıştırmak için kullanılırlar.
Read more
Kompresör kullanım alanları nelerdir?
Kompresörler geniş bir kullanım alanına sahiptir ve birçok endüstri ve iş alanında yaygın olarak kullanılırlar. İşte bazı yaygın kullanım alanları: Hava Araçları: Havacılık endüstrisinde, uçaklarda ve diğer hava araçlarında hava kompresörleri motorların çalışması için gereken basıncı sağlar. Sanayi: Sanayi tesislerinde, kompresörler basınçlı hava sağlamak için kullanılır. Bu, makine ve ekipmanların çalışması, pnömatik araçlar ve ürünlerin...
Read more
KOMPRESÖR ve ÇALIŞMA SİSTEMİ
KOMPRESÖR ve ÇALIŞMA SİSTEMİ
Kompresörler gerek endüstri gerek diğer spefisik alanlarda ihtiyaç duyulan basınçlı havayı üreten sistemlerdir. Komsan, tasarım uzmanlığı ve deneyimi ile Türk ve dünya sanayine üstün kompresörler sunmaktadır.
Read more